Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza solistów i zespoły do udziału w 12. edycji Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w dniach 19 i 20 stycznia 2022 r. w Domu Kultury "Śnieżka".

Przegląd ma na celu ożywienie tradycji rodzinnego kolędowania, śpiewu zespołowego, poznawanie nieznanych i zapomnianych polskich kolęd oraz pastorałek, a także prezentację efektów pracy młodych wykonawców i ich nauczycieli. Każda szkoła, ośrodki kultury, parafie, świetlice z powiatu dębickiego mogą zgłosić po 3 uczestników w każdej kategorii wiekowej. Organizatorzy dopuszczają też zgłoszenia indywidualne - uczestnik wypełnia kartę bez danych instytucji delegującej.

Zgłoszenia  należy nadesłać pocztą tradycyjną na adres: Dom Kultury „Śnieżka”, 39-200 Dębica, ul. Bojanowskiego 18, lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do dnia 11.01.2022 r. W celu zminimalizowania problemów technicznych prosimy o dołączenie do kart zgłoszeń podkładów muzycznych w formie plików mp3.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia