Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Serdecznie zapraszamy do Kina „Śnieżka” na wyjątkowe bożonarodzeniowe projekcje. „Gwiazdka z maestro André Rieu” to pełen niespodzianek koncert, dzięki któremu poczujecie magię Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Widowisko będzie można zobaczyć 23 grudnia o godzinie 18.00 oraz 30 grudnia o godzinie 20.00.

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali dla Was przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu zabrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje. „Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o premierowym koncercie w kinach: „Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów”.

To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki!

Maestro nagrał to show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku i chciał je pokazać widzom kinowym na Gwiazdkę 2020 roku. Pandemia jednak pokrzyżowała te plany. Na szczęście jednak wróciliśmy do kin i w końcu możemy wspólnie obejrzeć tę długo wyczekiwaną premierę.

czas trwania: około 2 godzin i 30 minut (w tym jedna przerwa)

23.12 | czwartek | 18:00
30.12 | czwartek | 20:00

bilety: 30 zł, 25 zł - ulg.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech