Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

22.12 br. w Domu Kultury „Śnieżka” odbył się koncert kolęd zatytułowany „Do stajenki” w wykonaniu Estrady Dziecięcej i gości.

Dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat uczęszczające na zajęcia wokalne do Estrady Dziecięcej i Studia Piosenki zaprosiły swoich bliskich do wspólnego przeżywania zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W repertuarze grupy usłyszeć można było znane kolędy, pastorałki i inne świąteczne piosenki. Dziewczęta śpiewają podczas różnych uroczystości, biorą udział w konkursach i przeglądach wokalnych, jednak w ten poniedziałkowy wieczór scena należała tylko do nich. Z tamburynem, z głośnym śpiewam, uśmiechem na twarzy i tanecznym krokiem dzieliły się z przybyłymi gośćmi świąteczną atmosferą. Na scenie wystąpiły: Oliwia Barwińska, Karolina Borowiec, Lena Cieśla, Aleksandra Dereń, Zuzanna Grecka, Zosia Hajduk, Katarzyna Kliś, Zuzanna Krzyś, Natalia Krzyś, Julia Markiewicz, Natalia Mikuła, Aleksandra Mróz, Aleksandra Mytych, Maria Mytych, Izabela Surman, Lena Szydło, Emilia Śliwa, Zuzanna Śliwa
Na scenie zaśpiewały również inne wokalistki zaproszone przez Estradę: Natalia Królikowska- absolwentka szkoły muzycznej w klasie skrzypiec oraz najmłodsza z występujących kilkuletnia Amelka Bielawa z Miejskiego Przedszkola nr 5, która w przebraniu aniołka oczarowała nie jedno serce na widowni.
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury p. Elżbieta Kęsik złożywszy świąteczne życzenia zgromadzonym podziękowała wokalistkom za piękne kolędowanie i życząc dalszych muzycznych sukcesów zakończyła koncert.

Koncert odbył się pod kierownictwem p. Izabeli Piekarczyk, instruktora wokalnego i prowadzącej Estradę Dziecięcą działającej przy MOK w Dębicy.

fot. Anna Kulpińska

galeria zdjęć

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech