Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Nastąpiła zmiana w repertuarze Kina "Śnieżka". Zamiast filmu "Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun" w ramach Dębickiego Klubu Filmowego wyświetlać będziemy "Wszystkie nasze strachy", film Łukasza Rondundy nagrodzony Złotymi Lwami na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy do Kina „Śnieżka” na wyjątkowe bożonarodzeniowe projekcje. „Gwiazdka z maestro André Rieu” to pełen niespodzianek koncert, dzięki któremu poczujecie magię Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Widowisko będzie można zobaczyć 23 grudnia o godzinie 18.00 oraz 30 grudnia o godzinie 20.00.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, dbając jednocześnie o szeroką dostępność naszej oferty, wprowadzamy dodatkowe bilety w systemie online Domu Kultury i Kina „Śnieżka” dla osób zaszczepionych. Osoby te nie będą uwzględniane w 50% limicie obłożenia sal, wynikającym z obostrzeń ministra zdrowia, które mają obowiązywać od 1 do 17 grudnia.

Miejski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” i Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej zapraszają na spektakl „Obrońca” w reżyserii Roberta Chodura, który 12 i 13 grudnia na scenie Domu Kultury „Śnieżka” wystawią aktorzy Teatru „Kurtyna” i Grupa Artystyczna „Safo”.

Czytaj więcej...

W ubiegłą sobotę, tym razem w większym gronie, cieszyliśmy się ze wspólnego grania. Każdy z obecnych na wydarzeniu miał możliwość wyboru gier spośród tych, które przynieśli sami uczestnicy. "Zombicide", "Scythe", "Tajemnicze Domostwo" i jeszcze kilka innych planszówek gościło tego dnia na stołach piwnicy DK "Śnieżka".

Czytaj więcej...
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech