Największe przeboje bardów XX wieku usłyszeć będzie można podczas akustycznego koncertu duetu Yanistan, tworzonego przez Janusza Kasprowicza i Stanisława Marinczenko. W programie znajdą się utwory Włodzimierza Wysockiego, Jacka Kaczmarskiego, Leonarda Cohena, Toma Waitsa oraz kompozycje własne.

Czytaj więcej...

5 kwietnia na deskach Domu Kultury Śnieżka gościć będziemy mielecki Teatr Rozmaitości im. Stefana Ostrowskiego, który wystawi sztukę Mikołaja Gogola „Ożenek”, pierwszą rosyjską komedię obyczajową i jedną z najczęściej wystawianych sztuk teatralnych w Europie.

Czytaj więcej...

Renata Przemyk, znakomita polska wokalistka świętująca 30-lecie pracy artystycznej, 7 marca wystąpi na scenie Domu Kultury Śnieżka. Podczas kameralnego koncertu usłyszeć będzie można piosenki z jej nadchodzącego albumu zaaranżowane na kwartet akustyczny. Artystce towarzyszyć będą Piotr Wojtanowski, Grzegorz Palka i Jacek Bielencki.

Czytaj więcej...

Dwa nastrojowe koncerty miały miejsce w Domu Kultury Śnieżka w ubiegły piątek i sobotę. Podczas pierwszego z nich, dedykowanego babciom i dziadkom dzieci uczęszczających na zajęcia w naszych placówkach, zaprezentowały się zespoły taneczne i grupa wokalna. Dzień później w koncercie galowym wystąpili laureaci 10. Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek - soliści i zespoły, oraz grupa wokalna Miejskiego Ośrodka Kultury.

Czytaj więcej...

Galeria zdjęć