Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza na wieczór teatralny. Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa dwie artystycznej propozycje, dwóch formacji – Grupy artystycznej „Safo” oraz „T.Lab”.

Choć ich stylistyka jest odmienna, będą one jednak krążyć wokół podobnych tematów. Tematów związanych z dorastaniem, odnajdywaniem się w społeczności, z problemami, lękami współczesnej młodzieży.

Na początek obejrzymy spektakl Grupy Artystycznej „Safo” pt. „Real(nie!)”, później po krótkiej technicznej przerwie zostanie Państwu zaprezentowany spektakl „cZŁOwieku" w wykonaniu grupy „T.Lab”.

„Real(nie!)” to przedstawienie powstałe na bazie najpopularniejszych polskich vlogów i blogów. Zobaczą Państwo młodych, zdolnych, aktywnych ludzi z różnymi pasjami.

Scenariusz do spektaklu „cZŁOwieku"  powstał na bazie zajęć dramowych. To bardzo osobiste studium życia młodego człowieka.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w tym wydarzeniu, mamy nadzieję, że okres świąt sprzyjać będzie refleksjom wywołanym tym artystycznym spotkaniem.

Spektakle wystawione zostaną 29 grudnia br. na deskach Domu Kultury „Śnieżka”. Rozpoczęcie o godz.18:30.

Bilety w cenie 20 zł, ulgowe - 10 zł.