W ubiegłym tygodniu odbyły się dwa konkursy, z których członkowie grupy "Safo" przywieźli nagrody i wyróżnienia.

9 grudnia w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim odbył się finał XXVI Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej. Jakub Skupień, uczeń II LO, reprezentujący MOK w Dębicy, zdobył pierwsze miejsce w kategorii recytacja, Marysia Socha, reprezentująca I LO w Dębicy, została laureatką pierwszego miejsca w kategorii poezja śpiewana.

Dzień później, 10 grudnia, Natalia Ochab i Mateusz Ciurkot zdobyli wyróżnienia podczas XXIX Turnieju Wierszy Jednego Poety im. Ewy Lis w Przemyskiej Bibliotece Publicznej. Bohaterem tej edycji konkursu był poeta Piotr Szewc.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i instruktorce Pani Dominice Migoń.