Podczas XIX Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Niesfornych „Ursynowski Galimatias” organizowanego przez Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów został zaprezentowany monodram „Puść” w wykonaniu Aleksandry Występek, w reżyserii Dominiki Migoń-Madury. Festiwalowe jury postanowiło wyróżnić spektakl za reżyserię.

6-7 listopada na warszawskim Ursynowie zaprezentowało się 10 grup teatralnych wybranych spośród 30 nadesłanych zgłoszeń. Festiwalowe prezentacje oceniało jury w składzie:

Jan Jurkowski - polski aktor teatralny i filmowy, reżyser, scenarzysta i montażysta. Założyciel Grupy Filmowej Darwin, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie na Wydziale Aktorskim.

Wojtek Lisiecki – pomysłodawca oraz założyciel Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Niesfornych „Galimatias”. Były dyrektor Ośrodka Kultury w Teresinie oraz Społecznej Szkoły Podstawowej w Żninie. Działacz społeczny, wielokrotny juror galimatiasowy.

Katarzyna Rospędowska – teatrolożka, producentka teatralna, założycielka teatru Hurragram, aktorka związana z Teatrem 13 i Kompanią Teatralną Mamro. Wieloletnia organizatorka Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Niesfornych „Galimatias”.

Tomasz Mitrowski – polonista, aktor Kompanii Teatralnej Mamro, lektor, konferansjer, założyciel teatru „Nie z tej kulisy”.