Natalia Więch z Centrum Kultury i Bilbiotek Gminy Dębica została laureatką I nagrody w kategorii klas VII-VIII 6. Konkursu Recytatorskiego Polskiej Literatury Patriotycznej. Natomiast Paweł Borek z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy został laureatem I nagrody w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Protokół jury

Jury w składzie:
Mateusz Bernacik
Jan Borek
Maciej Małozięć

po wysłuchaniu 28 propozycji konkursowych postanowiło przyznać:

w kategorii kl. VII i VIII szkół podstawowych:

I miejsce Natalii Więch z Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica

II miejsce Patrycji Wąsik ze Szkoły Podstawowej w Przeczycy oraz Michałowi Zołotarowi z Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica

III miejsce Kornelii Pych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy

ponadto jury postanowiło wyróżnić: Zuzannę Depowską ze Szkoły Podstawowej w Wiewiórce oraz Wiktorię Dobrzańską ze Szkoły Podstawowej w Korzeniowie

w kategorii szkół ponadpodstawowych:

I miejsce Pawłowi Borkowi z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy

II miejsce Magdalenie Mazur z Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica

III miejsce Julii Sikorze oraz Alicji Wojnarowskiej z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy

ponadto jury postanowiło wyróżnić: Zuzannę Borowiec, Zuzannę Blicharz i Emilię Węgrzyn z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się podczas Rautu z okazji Narodowego Święta Niepodległości 10 listopada 2021 r. o godzinie 17.00 w Domu Kultury „Mors”.

Pięknie dziękujemy wszystkim uczestnikom, instruktorom i nauczycielom za zaangażowanie i udział w konkursie.

fot. Łukasz Pas