Nagrody specjalne Towarzystwa Kultury Teatralnej - Teatr Rondo w Słupsku za koncert na talerz perkusyjny, wokal, ciszę i miłość otrzymały Sara Chwastek za spektakl „Tkliwostki” oraz Dominika Migoń za reżyserię. Monodram został zaprezentowany podczas finału 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Turnieju Teatrów Jednego Aktora 18. „Sam na Scenie” w Słupsku.

W słupskim Teatrze Rondo Sara zaprezentowała spektakl, do którego stworzyła tekst oraz muzykę przed reprezentantami wszystkich województw, festiwalową publicznością oraz jury w składzie: Marcin Bortkiewicz, Małgorzata Paszkier-Wojcieszonek, Joanna Szczepkowska, Jan Zdziarski. Przygotowaniem wokalnym Sary zajęła się Magdalena Białorucka-Ogorzelec.

Serdecznie gratulujemy!

fot. Dawid Pikor