Miejski Ośrodek Kultury zaprasza uczniów klas 0-III do udziału w pierwszej edycji konkursu Świąteczne Wierszowanki i Śpiewanki, który odbędzie się online w formie konkursu nagrań.

Konkurs obejmuje dwie kategorie: recytacja i piosenka. W Konkursie uczestniczyć mogą uczniowie z klas 0-III zamieszkujący powiat dębicki.

Karty zgłoszenia wraz z nagraniem prezentacji prosimy przesyłać do 12 grudnia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia, które napłyną po w/w terminie nie zostaną przyjęte.

Najciekawsze prezentacje Konkursu uhonorowane zostaną nagrodami rzeczowymi. Werdykt oraz nagrania Laureatów Konkursu zostaną opublikowane na stronach Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy: www.mokdebica.pl oraz https://www.facebook.com/debicamok do 20 grudnia br.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia