Julia Sikora i Katarzyna Żołądź z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy oraz Piotr Grych z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku zostali laureatami pierwszych miejsc w 5. edycji Konkursu Recytatorskiego Polskiej Literatury Patriotycznej.

5. Konkurs Recytatorski Polskiej Literatury Patriotycznej
Dębica, 29.10.2020

Protokół jury

Jury w składzie:
Aneta Wiater
Jan Borek
Bartosz Piechota

po wysłuchaniu 16 propozycji konkursowych postanowiło przyznać:

w kategorii kl. VII i VIII szkół podstawowych:

I miejsce Julii Sikorze z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy

II miejsce Natalii Więch z Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica

III miejsce Zuzannie Borowiec z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy

ponadto jury postanowiło wyróżnić: Karola Olechowskiego z Zespołu Szkół w Pustyni oraz Kornelię Pych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy

w kategorii szkół ponadpodstawowych:

I miejsce Piotrowi Grychowi z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku oraz Katarzynie Żołądź z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy

II miejsce Magdalenie Mazur z Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica

III miejsce Weronice Pych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, o możliwości odbioru nagród zostaną Państwo poinformowani telefonicznie.

Pięknie dziękujemy wszystkim uczestnikom, instruktorom i nauczycielom za zaangażowanie i udział w konkursie.

fot. Dawid Pikor