Alicja Wojnarowska oraz Młodzieżowy Teatr Małych Form "Ferment" za swoje spektakle prezentowane online podczas jubileuszowych XXV Zamkowych Spotkań Teatralnych o laur "Złotego Gargulca" zostali wyróżnieni.

Festiwal odbywał się w dniach 24-25 października i miał formę online. Jury oglądało zakwalifikowane do przeglądu spektakle, po czym łączyło się na konsultacje z twórcami i wykonawcami. Grupa miała również okazję brać udział w warsztatach prowadzonych zdalnie. To było kolejne bardzo ciekawe doświadczenie teatralne i mimo że nie mieliśmy okazji wystąpić na żywo, bardzo cieszymy się, że choć w taki sposób mogliśmy podzielić się swoją twórczością.

fot. Dawid Pikor