W minioną sobotę o godzinie 11:00 w parku DK "Śnieżka" odbył się spektakl dla dzieci pt. "Podróże Baltazara Gąbki". Teatr "Blaszany Bębenek" przedstawił dzieciom znaną, klasyczną historię, posługując się żartobliwymi odniesieniami do popkultury oraz angażując najmłodszych widzów w wiele zabaw, na końcu przekazując pouczające słowa przestrogi przed rozmową z obcymi osobami.

Wydarzenie, choć z drobnym opóźnieniem, spotkało się z dobrym odbiorem dzieci i ich rodziców, którzy licznie przybyli do parku, gdzie czekały już na nich wygodne leżaki, koce oraz krzesełka.

Następny spektakl odbędzie się 8 sierpnia, ponownie o godz. 11.00. Tym razem zaproponujemy Państwu przedstawienie Teatru Gry i Ludzie pt. "Mama bohatera", opowiadające o relacji dziecka z rodzicem, jej granicach i cienkiej linii pomiędzy opiekuńczością a niezależnością dziecka. Spektakl realizowany będzie w planie żywym i lalkowym. Serdecznie zapraszamy!

fot. Mateusz Matłok