Mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno mieszkańców, jak i pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy, pragniemy poinformować, że placówki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy są zamknięte dla osób z zewnątrz do odwołania. Zwrot biletów zakupionych na odwołane imprezy artystyczne będzie możliwy po wznowieniu działalności MOK w Dębicy.

W przypadku zapytań oraz pilnych spraw prosimy o kontakt:

Dyrektor MOK: tel. 690 064 065,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kierownik DK Mors: tel. 797 679 426, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

portiernia DK Mors: tel. 14 680 93 68

DKiK Kosmos: tel. 14 69 69 140, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria Sztuki: tel. 14 670 23 51. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przepraszamy za utrudnienia oraz apelujemy o odpowiedzialne zachowanie w obecnej sytuacji.