"Nasze miasto", najnowszy spektakl dębickiego teatru "Kurtyna", którego premiera odbyła się w listopadzie ubiegłego roku, zobaczy niedługo publiczność w Strzyżowie i Mielcu. W ramach kulturalnej wymiany na scenie Domu Kultury "Śnieżka" wystawione zostaną spektakle "Ożenek" mieleckiego Teatru Rozmaitości im. Stefana Ostrowskiego, oraz "Zemsta" Strzyżowskiego Teatru "Prima Aprilis".

"Ożenek" na deskach "Śnieżki" zobaczymy już 5 kwietnia. Artyści ze Strzyżowa przyjadą do nas miesiąc później. Więcej informacji na temat tego wydarzenia przekażemy Państwu wkrótce.

"Nasze miasto" 15 marca zostanie wystawione w Domu Kultury "Sokół" w Strzyżowie, a trzy dni później w Domu Kultury SCK w Mielcu. Sztukę Thorntona Wildera, wyreżyserowaną przez Roberta Chodura, aktora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, 16 marca zobaczą też uczniowie dębickich szkół, podczas dwóch spektakli, o godz. 9.30 i 12.15, w Domu Kultury "Śnieżka".