Niemal 70 wykonawców - solistów i zespołów wzięło udział w jubileuszowym 10. Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbywał się 28 i 30 stycznia w Domu Kultury Śnieżka. Przedstawiamy protokoły komisji artystycznej oceniającej prezentacje.

28.01.2020 r.

Jury w składzie:
Jan Borek
Piotr Madura
Bartłomiej Prucnal

po wysłuchaniu 44 propozycji konkursowych – 43 solistów i 1 zespołu postanowiło przyznać:

w kategorii zespołów – klasy 0-3:

Nagroda:
Grupa Śpiewacza Mali Iskierczanie – Parafia pw. NSPJ w Dębicy

w kategorii solistów – klasy 0-3

I miejsce:
Aleksandra Latocha  - SP nr 1 w Jodłowej

II miejsce:
Alicja Madej – SP w Woli Wielkiej
Zofia Mroczka – SP nr 8 w Dębicy

III miejsce:
Zuzanna Czuchra – Vocal Studio w Dębicy
Wojciech Filipek – SP nr 3 w Dębicy
Kalina Grześkiewicz – SP w Zasowie
Nikodem Niedzielski – CKiP w Żyrakowie

Wyróżnienie:
Zuzanna Bukowska – Publiczne Przedszkole w Zawadzie
Ignacy Chmura – MOK w Dębicy
Monika Dul – Muzykomania w Nagawczynie
Maja Kolenda – SP nr 3 w Dębicy
Zuzanna Koźlik – Ochronka Zgromadzenia SS BDNP  Niepubliczne Przedszkole w Pilźnie
Aleksandra Ochab – OKK Ósemka w Dębicy

w kategorii solistów – klasy 4-6:

I miejsce:
Ewa Świerk – SP nr w Dębicy

II miejsce:
Wiktoria Marek – ZS w Straszęcinie

III miejsce:
Emilia Drąg – MOK w Dębicy

Wyróżnienia:
Katarzyna Czerwiec – ZS w Straszęcinie
Natalia Drąg
Zofia Gawle
Julia Kosowska – Vocal Studio w Dębicy
Emilia Rycharska – SP w Pilźnie
Faustyna Ryczek – SP w Zasowie
Oliwier Stochel – MOK w Dębicy


30.01.2020 r.

Jury w składzie:
Jan Borek
Piotr Madura
Bartłomiej Prucnal

po wysłuchaniu 23 propozycji konkursowych – 18 solistów i 5 zespołów postanowiło przyznać:

w kategorii zespołów – klasy VII-VIII:

Nagroda:
Zespół ze Szkoły Muzycznej Yamaha w Dębicy
Gabriela Cebula i Kapela Iskierczanie

w kategorii solistów – klasy VII-VIII:

I miejsce:
Zuzanna Misiewicz – SP nr 11 w Dębicy
Zuzanna Śliwa – Vocal Studio w Dębicy

II miejsce:
Zuzanna Stanoch – SP nr 11 w Dębicy

III miejsce:
Daria Czaja – MOK w Dębicy
Klaudia Ochab – Muzykomania w Nagawczynie

Wyróżnienie:
Roksana Micek
Anna Pytel – SP w Chotowej
Alicja Wojnarowska – Vocal Studio w Dębicy


w kategorii zespołów szkół ponadpodstawowych:

I miejsce:
Zespół wokalno-instrumentalny Mocni duchem

II miejsce:
Weronika Wójcik, Kamila Cygan, Wiktoria Wadas – I LO w Dębicy

III miejsce:
The Flowers – ZS nr 2 w Dębicy

w kategorii solistów szkół ponadpodstawowych:

I miejsce:
Wiktoria Madej – ZSE w Dębicy

II miejsce:
Martyna Josypów – II LO w Dębicy

III miejsce:
Magdalena Pych
Emilia Węgrzyn – MOK w Dębicy

Fundator nagród: Starostwo Powiatowe w Dębicy
Organizator i fundator nagród: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

GALERIA ZDJĘĆ
fot. Łukasz Pas

 

Galeria zdjęć