Finał Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej odbędzie się w Domu Kultury Śnieżka w dniach 28 i 29 listopada. W czwartek zaprezentują się uczniowie szkół średnich i dorośli, w piątek uczniowie szkół podstawowych klas IV-VIII.

Eliminacje do finału powiatowego konkursu przeprowadzane są w szkołach i ośrodkach kultury na terenie powiatu dębickiego. W konkursie uczestniczyć mogą uczniowie szkół podstawowych i średnich oraz osoby dorosłe.

Karty zgłoszenia, wraz z kopią protokołu przeprowadzonych eliminacji, prosimy przesyłać do 20 listopada na adres: Dom Kultury Śnieżka, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia, które napłyną po w/w terminie nie zostaną przyjęte.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia