Tym razem grupa T.Lab zaprezentowała swój spektakl zatytułowany „Mała moja wojna” festiwalowej publiczności w Teresińskim Ośrodku Kultury podczas XVIII Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Niesfornych – Galimatias 2019, który odbywał się 11 oraz 12 października.

Do finału zostało zakwalifikowanych 13 z 26 nadesłanych spektakli. Grupa Miejskiego Ośrodka Kultury otrzymała I nagrodę od jury festiwalu, a także nagrodę od sztabu dziennikarskiego.

W listopadzie T.Lab zaprezentuje „Małą moją wojnę" podczas Ogólnopolskiego Konkursu Teatrów Amatorskich Melpomena w Środzie Wielkopolskiej, do którego spośród 42 zgłoszonych spektakli zostało zaproszonych 8. Już sama kwalifikacja do udziału w festiwalu to ogromne wyróżnienie dla zespołu.