20-22 września w Stalowej Woli odbywały się „Relacje – IV Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne". Na scenach Miejskiego Domu Kultury zaprezentowało się 10 zespołów zakwalifikowanych przez Komisję Artystyczną spośród 49 realizacji scenicznych zgłoszonych do udziału w konkursie.

Podczas festiwalu wystąpiły teatry z: Bolesławca, Warszawy, Rydułtów, Szczecina, Wrocławia, Stalowej Woli, Czarnkowa, Lublina oraz Dębicy. Była to okazja do twórczego spotkania, rozmów o działalności artystycznej, a także zawiązywania nowych artystycznych znajomości.

Zespół T.Lab działający w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy otrzymał wyróżnienie za udany debit na festiwalu spektaklem „Mała moja wojna".

Spektakl ten miał swoją premierę w marcu bieżącego roku. Opowiada historie pięciu dziewcząt, które na co dzień borykają się z problemami osobistymi i rodzinnymi. Scenariusz został stworzony na podstawie skandynawskiej i angielskiej literatury dziecięcej. W spektaklu udział biorą: Kinga Kania, Bartosz Piątek, Patrycja Serafin, Maria Socha, Aleksandra Występek i Natalia Zaręba.

11-12 października „Mała moja wojna" zostanie ponownie zaprezentowana, tym razem publiczności podczas 18. Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Niesfornych „Galimatias" w Teresinie.