Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy i Dębickie Towarzystwo Muzyczno-Śpiewacze serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej - V edycji Konkursu Wokalnego „Tylko Polska Piosenka”, którego finał odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku w Domu Kultury „Śnieżka”.

W tym roku prosimy uczestników o czerpanie z twórczości Katarzyny Groniec, wspaniałej polskiej artystki o bogatym repertuarze i ogromnym doświadczeniu scenicznym. Mamy nadzieję że każdy z uczestników w tym szerokim wachlarzu piosenek, odnajdzie odpowiedni dla siebie, swoich przeżyć, a także wieku repertuar i podzieli się z nami, jak i z samą artystką własnymi interpretacjami, aranżacjami jej utworów.

Do konkursu zapraszamy wszystkich wokalistów, którzy ukończyli 13 rok życia. Zgłoszenia wraz z nagraniem jednej z dwóch piosenek przygotowanych do konkursu należy przesłać pocztą elektroniczną bądź tradycyjną do 4 kwietnia br.  Kwalifikację do udziału w Konkursie na postawie nadesłanych zgłoszeń dokona specjalna komisja powołana przez organizatora. Protokół komisji kwalifikacyjnej ukaże się na stronie internetowej (www.mokdebica.pl) najpóźniej 11 kwietnia 2017 r.
Nowością tegorocznego konkursu jest możliwość wzięcia udziału zakwalifikowanych uczestników w specjalnych warsztatach z Katarzyną Groniec i jej akompaniatorem Łukaszem Damrychem. Warsztaty odbędą się 21 kwietnia (tj. piątek) w DK „Śnieżka” MOK w Dębicy. Koszt czterogodzinnych warsztatów to 80 zł. Każdy uczestnik przygotowuje piosenkę konkursową z repertuaru Kasi Groniec na bazie której odbędzie się praca. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia mailowe i telefoniczne, jak również szczegółowe informacje:
Dominika Migoń
DK „Śnieżka” MOK w Dębicy, ul. Bojanowskiego 18
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  510 39 49 81

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia

 

Galeria zdjęć